BLAZECUT UGUNSDZĒŠANAS SISTĒMAS

 

BlazeCut piedāvā automātiskas ugunsdzēšanas sistēmas, kas paredzētas dažādiem lietojumiem, tostarp transportlīdzekļiem, serveru telpām un citām slēgtām telpām gan mājsaimniecībām, gan tehnikai un dažādām iekārtām, kam ir paaugstināts aizdegšanās risks. Esam autorizēts BlazeCut pārstāvis Baltijas valstīs kopš 2020. gada. 

BlazeCut autonomo ugunsdzēšanas sistēmu galvenās iezīmes:

  • Sistēma aktivizējas automātiski, kad tā konstatē ievērojamu temperatūras paaugstināšanos vai pārdeg drošības vads panākot ātru reakciju uz uguns uzliesmojumiem.
  • Caurules var uzstādīt šaurās un sarežģīti pieejamās vietās, padarot tās piemērotas dažādiem lietojumiem.
  • BlazeCut sistēmām parasti ir nepieciešama minimāla apkope salīdzinājumā ar tradicionālajām ugunsdzēšanas sistēmām.
  • Izmantotā uguni slāpējošā viela ir netoksiska un droša lietošanai vietās, kur atrodas cilvēki vai jutīgas iekārtas.

 

Vairāk par BlazeCut uzzini zvanot vai rakstot mums!

+371 28680936  |  uldis.bindris@kgk.lv

blazecut ugunsdzēšanas sistēmu iekārtas uguns slāpēšanas reaģentam

BlazeCut C-Sērijas Ugunsdzēšanas Sistēmas

BlazeCut C sērijā ir virkne automātisku ugunsdzēsības sistēmu, kas paredzētas, lai aizsargātu nelielas slēgtas telpas, piemēram, dzinēju nodalījumus, elektrības skapjus un citas kritiskas vietas, kur tradicionālie ugunsdzēšamie aparāti var nebūt praktiski.

BlazeCut C sērijas sistēmas izmanto tādus uguns slāpēšanas līdzekļus kā FK-5-1-12, HFC-227ea, putas un pulveri.  Šie līdzekļi ir droši cilvēkiem un nebojā aizsargāto aprīkojumu vai vidi, jo tie nav korozīvi un nevada elektrību. Pirms sistēmas uzstādīšanas tiek veikta pārdomāta izmantojamā ugunsdzēšanas līdzekļa izvēle balstoties uz apsargājamā objekta specifiku.

Šīs sistēmas var konfigurēt manuālai vai automātiskai aktivizēšanai atkarībā no uzstādīšanas vides un riska novērtējuma, un tām nav nepieciešams ārējs barošanas avots. Tās ir piemērotas dzinēju nodalījumiem, serveru telpām, elektrības skapjiem un citām noslēgtām telpām, nodrošinot ātru uguns izcelšanās noteikšanu un efektīvu uguns apslāpēšanu.

Vienkārša uzstādīšana ir C sērijas galvenā iezīme, pateicoties rūpīgām apmācībām, ko mūsu speciālisti ir saņēmuši no paša ražotāja un BlazeCut sniegtajam atbalstam.

 

Autonomātiskās Ugunsdzēšanas Sistēmas Labības Kombainiem

2020. gadā mēs uzstādījām Latvijā pirmās automātiskās ugunsdzēšanas sistēmas labības kombainiem. BlazeCut sadarbībā ar Vācijas lauksaimniecības tehnikas ražotāju CLASS ir izstrādājuši īpaši pielāgotu risinājumu ugunsdzēšanas sistēmas sprauslu novietojumam tieši CLAAS kombainiem. Visa sistēmā kopumā ietver putu dzēšanas aģentu, sistēmas vadības paneli kombaina kabīnē, caurules un sprauslas. 

 

BlazeCut ugunsdzēšanas sistēmas uzstādīta CLAAS kombaina motortelpā

Kā Darbojas Automātiskā Ugunsdzēšana?

Pneimatiskā sistēma darbojas automātiski un neatkarīgi no barošanas avota, kas ir galvenā priekšrocība, jo sistēma spēj uzsākt automātiski darboties un apslāpēt liesmas pat tad, ja tuvumā nav neviena cilvēka, kas sistēmu aktivizē.

Uzstādītā sistēma no putu reaģenta baloniem pa gumijas caurulēm nonāk līdz motortelpai, kur ir izvietotas sprauslas, kas aizdegšanās gadījumā automātiski aktivizējas. Tālāk pa gumijas cauruli līdz kulšanas mehānismam tiek novadītas vēl 3 papildu sprauslas.

Ugunsgrēka izcelšanās gadījumā BlazeCut ugunsdzēsības sistēma nostrādā automātiski. Virs motora pārsega ir novilkts vads, kas motora aizdegšanās gadījumā pārsvilst un uguns dzēšanas sistēma nostrādā automātiski.