Calix

 Calix – elektriskā auto apsilde, kas taupa naudu, laiku un sniedz patīkamu komfortu 

Kādēļ sildīt auto?

Calix ir sistēma ar dzinēja sildītāju, kas uzsilda motoru, nodrošinot veselīgu startu, neatkarīgi no āra temperatūras, un salona sildītājs sniedz maksimālu komfortu un drošību – nekādu aizsalušu logu! Arī akumulatoram nepatīk aukstums, un inteliģentais lādētājs nodrošina startu ar pilnu enerģiju. Der atcerēties, ka pat +10 C tiek uzkatīts par auksto startu.

Calix – tā ir kompleksa pilnā automašīnas apsildes sistēma, ko veido akumulatora lādētājs, salona sildītājs, laika vadība, automašīnai atbilstošs motora sildelements un sistēmas pieslēgšanas vadi un savienojums kabelis.

Kā tas darbojas?

Calix darbojas no 220V tīkla.

Calix ir vienkārša un lietotājam draudzīga sistēma, kuru var vadīt ar taimeri, tālvadības pulti vai mobīlo tālruni. Nospiežot dažus taustiņus, jebkuros apstākļos visas ziemas garumā ir iespēja viegli iedarbināt motoru, automašīnas salonā būs patīkama temperatūra, neaizsals automašīnas logi un akumulators vienmēr būs pilnībā uzlādēts.
 

Ekonomija

Mazāks dzinēja nolietojums

Iedarbinot iepriekš uzsildītu dzinēju tas nolietojas mazāk un kalpo ilgāk. Eksperimentāli ir pierādīts, ka katra „aukstā palaišana” nolieto dzinēju vairāk, kā 80 km nobraucuiens pat neskatoties uz mūsdienīgiem motoriem un sintētiskām eļļām.

Naudas ekonomija

Iepriekš uzsildīts dzinējs patērē ievērojami mazāk degvielas. Piemēram, katru ziemas rītu izbraucot 250 000 automašīnām ar uzsildītu dzinēju, tās patērētu par 22 000 litru benzīna un 2 000 litru dīzeļdegvielas mazāk.

Mazāk izplūdes gāzes

Testi parāda, ka, lietojot motora elektrisko apsildi, tiek samazināts degvielas patēriņš un kaitīgo izmešu daudzums izplūdes gāzēs līdz pat 75% katrā aukstās palaišanas reizē, tādā veidā samazinot apkārtējās vides piesārņojumu un izdevumus degvielai un dzinēja remontam.

Drošība

Vienmēr laba redzamība neatkarīgi no laika apstākļiem.

Ērtības

Nav nepieciešamas biezās ziemas drēbes gaidot kāmēr auto uzsils ar iedarbinātu dzinēju.

Jūsu automašīnas salons būs silts jau iekāpšanas brīdī un uz logiem nebūs ne ledus no ārpuses, ne kondensāts no iekšpuses. Tādā veidā Jūs uzreiz varēsiet uzsākt braucienu.

Calix garantē to, ka automašīna būs silta un “gatava” iedarbināšanai. Komforts, kāds automašīnā parasti rodas pēc vairāku kilometru nobraukšanas būs izjūtams uzreiz.

Vairāk informācijas Calix mājas lapā

Piesaki savu auto servisam:
Tālrunis (serviss): +371 26372255
Tālrunis (serviss): +371 29450207
E-pasts: serviss@ae.lv
Tālrunis (veikals): +371 28349627
E-pasts: veikals@ae.lv