Osram

Līderis tirgū

Jau vairāk kā 100 gadus OSRAM ir aizrautīgs “gudrās gaismas” radītājs. Kompānija ir viena no divām lielākajām gaismas ierīču ražotājiem pasaulē, kas piedāvā jebkuru nepieciešamo risinājumu auto apgaismes sistēmām, tie ir vairāk kā tūkstoš spuldžu veidi vieglajām un kravas auto, autobusiem un motocikliem.

Pilna komplektācija

Lai varētu orientēties un izvēlēties īsto spuldzi tieši Jūsu auto, OSRAM ir izveidojies viegli lietojamu rīku, lai sāktu to lietot, spiediet šeit.
osram lights

Auto apgaismes pamats un atklājumi

Uzticams auto apgaismojums ir pamats drošam braucienam. Mūsdienu gaismas sistēmu risinājumi nodrošina optimāli izgaismotu braukšanas joslu, kas ļauj laicīgi pamanīt zīmes, šķēršļus un draudus uz ceļa. OSRAM inžinieri vairākkārt šo pamatstandartu ir paaugstinājuši visiem tirgus dalībniekiem, un turpina to darīt joprojām.

Pilnveidotās apgaismes sistēmas uzlabo braukšanas pieredzi. Tās samazina slodzi acīm, nogurumu, un tādejādi katrs galamērķis tiek saniegts drošakā veidā.

OSRAM portfolio ietilpst kā standarta lampas (Original Line), tā arī inovatīvās produktu kategorijas (piemēram, Night Breaker Plus, Silverstar, Ultra life, Cool Blue), kas piedāvā vairāk gaismas, garāku mūža ilgumu, un apmierina augstākas stila prasības – katrā produkta kategorijā tās noteikti ir kvalitātes etaloni.

Lai uzzinātu vairāk, skatieties OSRAM mājas lapas, auto sadaļā.

Piesaki savu auto servisam:
Tālrunis (serviss): +371 26372255
E-pasts: serviss@ae.lv
Tālrunis (veikals): +371 28349627
E-pasts: veikals@ae.lv