Webasto

Webasto

RISINĀJUMS KATRAM TRANSPORTA LĪDZEKLIM

Vai ir vēl kas patīkamāks, kā mitrā vai sniegotā dienā iesēsties siltā automašīnā un doties ceļā? Vai arī karstā dienā iesēsties automašīnā, kur salonā, pateicoties ventilācijas funkcijai, vējo svaigs gaiss? Sniedz sev šo komfortu, un izbaudi savā automašīnā 21° sajūtu jebkurā sezonā!

WEBASTO piedāvā augstas veiktspējas apsildes sistēmas gan privātpersonām, gan komerctransportam ar specifiskām transporta prasībām.

Uzzināt cenu 
Pieteikt servisu
Tālrunis uzziņām +371 29236022

IEGUVUMI JŪSU KOMFORTAM UN LABSAJŪTAI

Drošība un skaidru redzamību
Lietojot Webasto autonomo sildītāju, logu skrāpēšana būs pagātne, un redzamība būs ideāla jau no izbraukšanas brīža. Vairs nekāda mitruma kondensēšanās un logu apledošana no iekšpuses.

Siltums no iedarbināšanas brīža
Transportlīdzekļa salons būs komfortablā temperatūrā jau brauciena sākuma. Stīvi pirksti, drebināšanās un aukstas kājas ir pagātne. Jūs varat iztikt bez ledus skrāpēšanas un biezām jakām, kas traucē ērti justies pie stūres.

Ledus nav jāskrāpē – vienkārši kāpiet iekšā
Ledus skrāpēšana no vējstikla aukstos rītos – būs pagātne. Uzsāciet dienu ar komfortu, ko jums sniegs Webasto autonomais sildītājs. 

Liels laika ietaupījums
Ar autonomo sildītāju jūs ietaupīsiet laiku. Ledus skrāpēšana, mitru virsmu slaucīšana un motora uzsildīšana vairs nav nepieciešama. Motora darbināšana tukšgaitā vairākās valstīs ir aizliegta.

Lietotājam draudzīga darbība
Jūs varat izvēlēties veidu, kādā lietot Webasto autonomo sildītāju – ar tālvadības pulti, mobilo tālruni vai komforta taimeri. 

Inteliģenta ventilācija vasarā
Autonomais sildītājs piedāvā vairāk nekā tikai siltumu ziemā. Vasaras laikā autonomais sildītājs, pateicoties ventilācijas funkcijai,  dzesēs transportlīdzekļa salonu un novērsīs pārmērīgu siltuma uzkrāšanos.

IEGUVUMI JŪSU AUTOMAŠĪNAI

Atslogo dzinēju un taupa naudu
Drebināšanās, ledus skrāpēšana, siltuma uzkrāšanās un karsēšanās augstā temperatūrā ir pagātne. Webasto nodrošina daudz komfortablāku temperatūru vasarā un ziemā.

Naudas ietaupījums
Degvielas patēriņa palielinājums ir minimāls, taču tiek ietaupīta degviela, kas nepieciešama dzinēja uzsildīšanai, kas pilnībā kompensē sildīšanas fāzes degvielas patēriņu. Ieguvumi apkārtējai videi.

Vides aizsardzība
Komforts, drošība, vides aizsardzība: Webasto autonomie sildītāji piedāvā vairākus ieguvumus, kas ļaus jums savā automašīnā justies labi gan ziemā, gan vasarā. 
Autonomais sildītājs aizsargā dzinēju, ietaupa naudu un saudzē dabu. Dzinējs ir iepriekš uzsildīts, tādēļ kaitīgās emisijas iekšdedzes dzinējam samazinās līdz pat 50%.

AUTOEKSPERTS servisā iespējams veikt pilnu WEBASTO servisu – autonomo sildītāju uzstādīšanu, apkopi, diagnostiku, remontu un pārbūvi gan privātajam transportam, gan komerctransportam.

Zvani un piesakies – +371 29236022 vai raksti Pieteikt servisu  


AUTOEKSPERTS atrodas Rīgā, Gunāra Astras ielā 3.
Autoservisa un veikala darba laiks: P.-Pk. 08.00 – 18.00; S. Sv. – brīvs