Kondicionieru uzpilde un remonts

Kondicionieru uzpilde, remonts un apkope jebkuram auto modelim.
Uztici savu automašīnu sertificētam autoservisam.

AUTOEKSPERTS adrese Rīgā, Gunāra Astras ielā 3.
Autoservisa un veikala darba laiks: 

P.-Pk. 08.00 – 18.00; S. Sv. – brīvs

Kondicionieru uzpilde
Uzpildei izmantojam tikai sertificētu gāzi. R134A un R1234YF kondicionieru sistēmām. Uztici savu auto ekspertiem. Veic sistēmas uzpildi, diagnostiku vai remontu sev ērtā laikā vienuviet.

Diagnostika
Kompresora pievadsiksnas, ventilatoru darbības, cauruļu un radiatora diagnostika. Sistēmas spiediena un gāzes līmeņa pārbaude, vakuuma pārbaudes tests, kļūdu nolasīšana, ieplūstošās temperatūras tests.

Remonts
Radiatoru maiņa, blīvgumiju maiņa, kompresoru remonts un maiņa, cauruļu remonts.

Ventilācijas kanālu dezinfekcija

Auto kondicionieris siltajā laika periodā ir viena no svarīgākajām funkcijām auto īpašniekam, jo tikai A/C spēj auto salonu pietiekoši atdzesēt, lai 30 grādu karstumā varētu komfortabli justies savā automašīnā. Vasara un atvaļinājumi ir tepat aiz stūra, pēdējais brīdis veikt kondicioniera apkopi un uzpildi.

Kāpēc un kad veikt kondicioniera apkopi? 

Jaunām automašīnām kondicioniera sistēma nav jāpārbauda un jāapkopj katru gadu. Tomēr, Autoeksperts iesaka jaunām automašīnām pēc 4-5 gadu nobraukuma, veikt kontroli ik pēc pāris gadiem. Noteikti jāpārbauda, kādā remontdarbnīcā veikt kondicioniera sistēmas apkopi. Precīzāk, ārvalstīs iegādātu automašīnu kondicionieru sistēmā var būt uzpildīta nevis ar gāzi, bet gan ar propānu vai kādu citu vielu. Universālās remontdarbnīcās, kur tiek apkoptas visa veida automašīnas, pirms auto savienošanas ar apkopes iekārtu, ir svarīgi pārbaudīt sistēmā esošās gāzes kvalitāti – “bojātas” gāzes atlikumi var apkopes iekārtā no jauna iepildīto gāzi sabojāt.

Ko tad precīzāk kondicioniera “uzpildīšana” nozīmē?

Soli pa solim aprakstīsim, kā AUTOEKSPERTS auto servisa meistari veiks A/C sistēmas pārbaudi un apkopi. 
1. Transportlīdzekļa A/C sistēmā esošās gāzes kvalitātes kontrole.
2. Sistēmas vizuāla diagnostika un noplūdes kontrole ar vakuumu.
3. Ja nav konstatēti vizuāli bojājumi un vakuuma tests ir izturēts, pēc iepriekš ievadītajiem datiem transportlīdzekļa kondicioniera sistēma tiek uzpildīta ar  krāsvielu, jaunu eļļu  un gāzi.
4. Tehniķis pārbauda kondicioniera sistēmas darbību- tiek izmērīta auto salonā iepūstā gaisa temperatūra, pārbaudīts sistēmas spiediens.

Uztici savu auto īstiem profesionāļiem.
Piesaki savu auto servisā:
Tālrunis: +371 26372255
Tālrunis: +371 29450207
E-pasts: serviss@kgk.lv