Arī automašīnas akumulatoram ir nepieciešams apskāviens!

Katrs automašīnas vadītājs ir izjutis šo brīvības sajūtu, ko sniedz braukšana ar automašīnu. Tamdēļ labākais veids, kā svinēt šo sajūtu ir godināt savas automašīnas sirdi – akumulatoru, bez kura mēs nevarētu izbaudīt braukšanu tā, kā to esam raduši darīt.

Arī šajā gadā, 5. oktobrī mēs atzīmējam Uzlādējiet savu automašīnu dienu, pievēršot uzmanību tieši automašīnas akumulatoram. Lai veltītu laiku un atcerētos par akumulatora uzlādes nozīmi un padomātu, ko varam darīt, lai uzturētu automašīnas akumulatoru darba kārtībā. Rūpes par to pagarinās akumulatora darbības laiku, veicinās videi draudzīgu mobilitāti, samazinot kaitīgo ietekmi uz vidi un vienlaikus ietaupot auto īpašniekam naudu.

Jau otro gadu pēc kārtas Uzlādējiet savu automašīnu dienā mēs vēlamies pievērst uzmanību automašīnas akumulatora uzlādes pamatiem.

 Regulāra akumulatora uzlāde un apkope ne tikai pagarina akumulatora darbības mūžu, bet arī sniedz sirdsmieru un palīdz autovadītājiem ilgtermiņā ietaupīt naudu. Ir arī svarīgi atcerēties, ka akumulatora darbības traucējumu gadījumā tas var pat sabojāt vai apdraudēt transportlīdzekļa elektroniku, radot auto īpašniekam papildu izdevumus.

Mums ir 4 padomi Uzlādējiet savu automašīnu dienā.

Uzticams akumulatora lādētājs

Mūsdienu automašīnas arvien vairāk tiek aprīkotas ar jutīgā elektroniskām iekārtām, kas nozīmē, ka prasības pēc akumulatora palielināsies. Lādētāja izmantošana, lai saglabātu tā veiktspēju un kalpošanas laiku, var palīdzēt ietaupīt laiku, izmaksas un ietekmi us apkārtējo vidi.

Lādēšanas rutīna

Pētījumi rāda, ka regulāra uzlāde, it īpaši, ja ikdienā pārvietojaties tikai pilsētas robežās un veiciet mazus attālumus, palīdz maksimāli izmantot automašīnas akumulatoru un pagarina tā kalpošanas laiku. Tas ir tik vienkārši, kā pievienot lādētāju automašīnas akumulatoram un ļaut tam droši un efektīvi veikt savu darbu.

Ņemiet vērā laika apstākļus

Ir svarīgi apzināties laika apstākļu ietekmi uz automašīnu akumulatoriem. Gaisa temperatūrai pazeminoties, akumulatora veiktspēja var samazināties līdz pat 50%. un otrādi, arī karstuma ietekmē tas zaudē savas spējas. Autovadītājiem jāpievērš uzmanība jebkādām izmaiņu pazīmēm – piemēram, pie automašīnas iedarbināšanas vai elektriskās sistēmas darbībai kopumā. Šīs izmaiņas var liecināt par vāju akumulatoru vai elektriskās sistēmas problēmām.

Pareiza uzlāde

Izmantot starta vadus vai automašīnu iestumjot, ne vienmēr būs pareizākais veids “atdzīvināt” pilnībā nosēdušos akumulatoru. Tāpēc aicinām regulāri parūpēties par savas automašīnas akumulatoru un uzlādēt to.

 Tāpēc arī mēs, AUTOEKSPERTS, iesaistāmies 5. oktobra kampaņā Uzlādējiet savu automašīnu un visu oktobra mēnesi piedāvājam 10% atlaidi CTEK akumulatoru lādētājiem un Webasto elektroauto uzlādes iekārtām.

AUTOEKSPERTS servisā, Gunāra Astras ielā 3, Rīgā, iespējama auto akumulatoru pārbaude, uzlāde un nomaiņa. Pieteikt servisu.