Īstais laiks pārbaudīt un uzpildīt auto kondicionieri.

Kad tu pēdējo reizi uzpildīji auto kondicionieri?

Auto patīkamu temperatūru nodrošina gaisa kondicionētājs, kas izmanto speciālu gāzi. Parastās auto kontroles laikā tās daudzumu nekontrolē, tas jājautā atsevišķi servisa apmeklējuma reizē.

Normāls patēriņš ir  5-10% gadā, taču vajadzētu gāzes daudzumu pārbaudīt ik pēc 2 gadiem. Ne katrā auto darbnīcā to var uzpildīt, tādējādi veicot auto kontroli jānoskaidro, vai esošajā vietā tiek nodrošināta šāda iespēja.
Autoeksperts auto servisā iespējams veikt auto kondicionieru pārbaudi, diagnostiku un uzpildi jebkuram auto modelim. Pieteikt apmeklējumu var aizpildot anketu vai zvanot pa tālruni +371 29450207, +371 26372255.

Pārbaude ir īpaši aktuāla šobrīd, jo gadu desmitus lietošanā esošā gāze R134 jaunajām automašīnām ir aizstāta ar gāzi R1234, kura der ne visām automašīnām. Noskaidrojiet, kāda gāze der jūsu gaisa kondicionētājam.

Kas notiek, kad dzesēšanas iekārta nav uzpildīta?

Ja dzesēšanas iekārta nav uzpildīta, tad vēlamo temperatūru uzstādīt nav iespējams. Papildus uzpildīšanai tiek pārbaudīta visa sistēma, lai pārbaudītu iespējamās noplūdes. Tāpat sistēma tiek iztīrīta no mitruma.

Kondicionēšanas sistēma ir svarīga ne tikai dzesēšanai. Tā palīdz arī tikt vaļā no mitruma un mūsu apstākļos bieži apmiglojošus logus padarīt atkal caurredzamus.

Uzzini soli pa solim, kā AUTOEKSPERTS auto servisa meistari veiks A/C sistēmas pārbaudi un apkopi. 

AUTOEKSPERTS auto serviss
Gunāra Astras iela 3, Rīga
Tālrunis: +371 29450207, +371 26372255
e-pasts: serviss@kgk.lv