Nekvalitatīva sniega birste var sabojāt automašīnas krāsojumu

Neizmantojiet netīru un nolietotu sniega tīrīšanas birsti.

Sniegoti ziemas rīti ir daudzu autobraucēju murgs: jūs steidzaties uz darbu un automašīna ir pilnībā klāta ar sniegu un ledu. Tomēr, ir vērts padomāt, ar kādu birsti tīrīt sniegu no automašīnas. Netīra, veca sniega birste, kas atstāta uz smilšaina paklājiņa pasažiera pusē, saskrāpēs automašīnas krāsu, jo birstē iestrēgušie smilšu graudi tīrīšanas laikā atdalās. Arī sniega birstes sariņi, lietošanas laikā, nolietojas, un tad tas vairs nav labākais iespējamais risinājums automašīnas tīrīšanai. Smiltis un citi netīrumi vieglāk iestrēgst vecās un nolietotās birstēs un palielinās krāsas skrāpējumu risks. Sniega tīrīšana no netīras automašīnas vienmēr rada risku saskrāpēt krāsojumu, taču, izmantojot pareizu sniega birsti, risku iespējams samazināt.

Labai sniega birstei ir augstas kvalitātes, gludi un izsturīgi sari, kas paredzēti sniega tīrīšanai no automašīnas. Somijā radītajam zīmolam KUNGS Max-is sniega birstei ir kvalitatīva saru daļa, kas ir saudzīga pret automašīnas krāsojumu.

Valda uzskats, ka starp dažādiem ledus skrāpjiem nav būtisku atšķirība. Tomēr ir svarīgi, lai, attīrot auto no ledus kārtas, izmantotu nepieciešamos instrumentus, kas neietver vecu, saplaisājušu ledus skrāpi. Metāla skrāpja asmeņi var neatgriezeniski sabojāt vējstiklu. Labs ledus skrāpis atbrīvos auto no ledus bez liekas skrāpēšanas šurpu turpu, kas var būt kaitīgi, īpaši netīram vējstiklam.

Optimāli izstrādātais, vieglais un funkcionālais ledus skrāpis Mid-is ir nedaudz elastīgs un ar plānu asmeni, kas nozīmē, ka tas labi pielāgojas vējstikla virsmai. Ledus skrāpis ir aprīkots ar elastīgu asmeni un neprasa no lietotāja lielu spēku. Ja esat aizmirsis cimdus, Arctic-ledus skrāpis saglabā jūsu rokas siltas un tīras, kamēr tīrat vējstiklus. Tas ir aprīkots ar elegantu un mīkstu aizsargcimdu.

Esiet uzmanīgi, lai nejauši nesalauztu logu tīrītājus, nepareizi tīrot auto!

Notīrītas vējstikla slotiņas ir būtisks aspekts, lai braukšana būtu droša. Izmantojot apledojušas logu slotiņas var sabojāt gan to mehānismu, gan pašas slotiņas. Somijā ražotajiem KUNGS ledus skrāpjiem un sniega birstēm ir speciāls iegriezums, tieši šim nolūkam. Ar trīsstūrveida ledus skrāpi jūs varat viegli notīrīt vējstikla tīrītājus no ledus. Ledus viegli atdalās no tīrītāju slotiņām un jums nav jāveic mehāniska slotiņu tīrīšana ar birsti, vai to sitot pret vējstiklu.

Arī  ziemā uz vējstikla nokļūst dubļi, kas nozīmē, ka ledus skrāpī sakrājas smiltis. Pēc katras ledus skrāpēšanas notīriet ledus skrāpja malas, lai nākamajā reizē, kad būs jāskrāpē logi, tajā nebūtu smiltis.

Sniega tīrīšanas birstes sari un ledus skrāpis laika gaitā nolietojas. KUNGS trīsstūrveida maiņas ieliktnim ir pavisam sešas skrāpējamās virsmas, pa divām katrā pusē. Jūs varat noņemt nolietoto daļu un nomainīt to ar jaunu skrāpi. Tādā veidā jūs ietaupāt arī plastmasas atkritumu daudzumu.

Svarīgs ir sniega tīrīšanas birstes roktura garums.

Labai sniega tīrīšanas birstei jābūt ar izturīgu rokturi, lai ar to varētu noslaucīt jumtu un vējstiklu. Ja atstājat sniegu uz automašīnas jumta, tas bremzējot var noslīdēt uz vējstikla, vai lielā ātrumā nolidot no jumta un pasliktināt aiz jums braucošā auto redzamību.

Sniega tīrīšanas birste, kas ir ar garu kātu, būs lielisks palīgs, lai varētu viegli notīrīt  lielākas un augstākas automašīnas. Pateicoties KUNGS Tele-is sniega birstes garajam rokturim, jūs varat viegli notīrīt automašīnu bez liekas piepūles. Ja uz auto ir liels sniega daudzums, varēsiet to notīrīt ar saniega šķūri.  Tam ir mīkstas malas, lai nesaskrāpētu auto.

KUNGS auto ziemas inventāru iespējams iegādāties AUTOEKSPERTS e-veikalā.

KUNGS produkti:

SKU: KU-SNOW-SHIFTER-TELE
(-10%)

19,71
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-TELE-IS
(-10%)

13,95
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-QUICK-WIPER
(-10%)

3,60
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-MEGA-IS
(-10%)

10,80
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-MID-IS
(-10%)

3,60
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-MAX-IS
(-10%)

8,00
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-MAX-IS-JUNIOR
(-10%)

6,30
21% PVN iekļauts cenā
SKU: KU-BABY-IS
(-10%)

1,44
21% PVN iekļauts cenā