“Thule” sezona rit pilnā sparā

Vasarā daudzi ražotāja “Thule” produkti ir pieprasītāki kā citos gadalaikos. Tas saistīts gan ar ceļošanas, gan dzīvesstila paradumiem. Un nemainīgi klientu izvēle krīt par labu “Thule”, kas ir ražotājs, kurš nosaka nozares tendences un standartus. “Thule” produktu grupas vadītājs Armands Ozoliņš teic – patērētāji ir pārliecinājušies par “Thule” produktu kvalitāti, tāpēc tiem atkārtoti uzticas, arī mainot automašīnas vai mainoties ģimenes stāvoklim.

“Thule” produktu sauklis ir “Labs, labāks un vislabākais”. Šo ražotāju neizvēlas tie, kuri meklē lētāko produktu. Šeit visu nosaka klienta vajadzības un dzīvesveids. Turklāt “Thule” ir tik pārliecināts par produktu kvalitāti un to ilgmūžību, ka lielākajai daļai produktu ir piecu gadu garantija.

Pieprasītākie joprojām ir velosipēdu turētāji

Viens no populārākajiem produktiem vasarā nemainīgi ir velosipēdu turētājs. “Katru gadu aizvien populārāki ir veloturētāji, kas ir liekami uz sakabes āķa,” stāsta A. Ozoliņš. Ja automašīnai nav sakabes āķa, kura uzstādīšanai varbūt nepieciešamas papildus investīcijas, tad iecienīta izvēle ir uz jumta un bagāžas vāka liekamie velosipēdu turētāji. “Tie ir piemēroti visa veida velosipēdiem – gan šosejas, gan bērnu un elektriskajiem velosipēdiem. Taču attiecībā uz elektriskajiem velosipēdiem ir jāņem vērā svara ierobežojumi, tāpēc pārvadājot tiem ir jānoņem akumulators,” saka A. Ozoliņš. Ikvienam vajadzētu arī atcerēties, ka velosipēdu novietošanai uz jumta ir nepieciešams fizisks spēks, līdz ar to katram vajadzētu izvērtēt savas spējas.

Vēl viens būtisks faktors velosipēdu turētāja izvēlei ir tā veids. A. Ozoliņš dalās ar personīgo pieredzi: “Piemēram, ja runājam par kalnu velosipēdiem, tad bieži to īpašnieki piedalās sacensībās, kur liela daļa trases ir dubļi. Pirms sacensībām no jumta noņemt tīro velosipēdu ir patīkami, bet uzlikt to atpakaļ pēc sacensībām, kad tas ir dubļains – tas var radīt ne tik patīkamas emocijas. Taču, uzliekot velosipēdu uz turētāja, kas ir piestiprināts sakabes āķim, to nepieciešamības gadījumā var viegli nomazgāt.”

Jumta bagāžnieki visām dzīves situācijām

“Thule” ir plašs jumta bagāžnieku piedāvājums. Šie produkti ir pieprasīti visu gadu – kvalitatīvi, ergonomiski, dizainiski glīti, vairākās cenu kategorijās, ikdienas un profesionālai lietošanai. Attiecībā uz šiem produktiem, klientiem parasti svarīgākais ir pielietojums un izskats.

Jumta bagāžnieka uzstādīšana ir iespējama visiem automašīnu tipiem – sedaniem, universāliem, miniveniem, busiņiem, SUV u.c. To pēc tam var izmantot dažādiem “Thule” aksesuāriem. “Piemēram, lai vasaras ceļojumos jumta kastēs pārvadātu mantas, velosipēdus, jumta teltis, laivas, SUP dēļus, kajakus. Savukārt ziemā tie noderēs kalna un distanču slēpju pārvadāšanai. Slēpošanas piederumu pārvadāšanai bieži izvēlas arī jumta kastes, jo tajās ir ērti ielikt arī slēpju zābakus, nūjas un citu ekipējumu. Ģimenes, kurām ikdienas vajadzībām pilnīgi pietiek ar mazu automašīnu, jumta kastes izmanto kā risinājumu, kur sakrāmēt visu nepieciešamo, lai dodoties garākiem braucieniem. Tādējādi, salonā vieta joprojām pietiek diviem pieaugušajiem un trim bērniem. Starp citu, “Thule” piedāvājumā ir arī garas un šauras kastes, lai paralēli tām uz jumta vieta atrastos, piemēram, arī velosipēdam,” saka A. Ozoliņš. 

Jaunākais produkts – telts uz jumta

Pirmo reizi “Thule” jumta teltis bija pieejamas 2021. gada vasaras sezonā. Latvijas tirgū tās strauji kļuva populāras. “Jumta teltis ir Ļoti labs risinājums. Īpaši to novērtēs tie, kuri ir nakšņojuši parastā uz zemes liekamā teltī,” saka A. Ozoliņš. “”Thule” jumta telti var ātri uzstādīt. Gulēšana ir uz nemainīgi līdzenas virsmas. Mietiņus neviens nevar izraustīt, un skudras tādā teltī iekšā netiek.”

Pateicoties milzīgajai popularitātei, pieprasījums pēc jumta teltīm pārsniedz piedāvājuma apjomu.