Automašīnas sēdekļa apsildi iespējams uzstādīt jebkurā auto jebkurā brīdī

Ak šī sajūta, kad iesēdies auto, un sēdekļi ir tikai auksti, ka gribas lekt ārā no automašīnas. Bet tur arī parasti ir auksts un reizēm pat slapjš. Šī ir viegli atrisināma problēma jebkurā automašīnas ekspluatācijas posmā – ir pienācis laiks “Autoeksperts” servisā uzstādīt auto sēdekļa apsildi!

Daudzām jaunām automašīnām sēdekļu apsildes funkcija ir pieejama standarta aprīkojumā. Ja ir iespēja komplektēt pašam savu auto, tad, protams, mūsu platuma grādos nevajadzētu aizmirst par šīs tik patīkamās funkcijas pievienošanu komplektācijai. Tomēr gadās, ka tas tiek aizmirsts. Vai arī tiek iegādāta automašīna, kurai sēdekļu apsildes funkcija nav paredzēta.

Jaunākās paaudzes tehnoloģija 

Automašīnas sēdekļu apsildes funkcijas trūkums nav liela problēma. “Autoeksperts” servisā iespējams iegādāties un uzstādīt sistēmu, kas darbojas pēc tāda pat principa, kā rūpnīcā uzstādītā apsilde.   

“Autoeksperts” servisā automašīnu sēdekļos šobrīd ir iespējams uzstādīt apsildi ar jaunās paaudzes karbona elementiem. Neskatoties uz to, ka tirgū pieejamo citu apsildes veidu uzstādīšanas cena ir mazliet draudzīgāka, karbona apsildei ir vairākas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, to ir iespējams uzstādīt gandrīz jebkuras konfigurāciju sēdekļos. Otrkārt, karbona elementi kalpos ilgāk, pārdegs retāk un sildīs efektīvāk. 

Uzstādīšana

Automašīnas pasažierim nekas papildus nebūs redzams. Būs tikai jūtams ievērojami lielāks komforts. Īpaši gada aukstajos mēnešos. “Autoeksperts”  servisa meistari karbona elementus iebūvē zem sēdekļa pārvalka starp porolonu tā, ka nekādas ārējas izmaiņas nav redzamas. Turklāt nav jāuztraucas, ka polsterējums apsildes uzstādīšanas laikā varētu tikt sabojāts. Karbona elementi ir aprīkoti arī ar papildus aizsardzību pret īssavienojumiem un dzirkstelēm.

Diviem automašīnas sēdekļiem apsildes uzstādīšanas laikā tiek pievienoti šādi elementi:

  • četri apsildes elementi;
  • divi vadības bloki;
  • divi divu pozīciju slēdži. To atrašanās vietu parasti nosaka “Autoeksperts” meistari kopā ar klientu, izvēloties piemērotāko vietu konkrētas automašīnas modelim un arī tā, lai slēdža izmantošana automašīnas vadītājam būtu maksimāli ērta. Turklāt netiek aizņemtas vietas, kas kalpo citām funkcijām, piemēram, “piepīpētāju” jeb 12V strāvas pieslēgvieta paliek brīva. 

Piesakies papildus informācijas saņemšanai par automašīnu sēdekļu apsildi “Autoeksperts” servisā

    AUTOEKSPERTS serviss, Gunāra Astras ielā 3, Rīgā
    Darba laiks: P.-Pk. 8:00 – 18:00, brīvdienās slēgts