Auto salons silts pirms šofera ierašanās – kā to panākt?

Lai kādas automašīnas autonomās apsildes priekšrocības aprakstītu, nekas nevar pārspēt vai līdzināties iespējai aukstā ziemas dienā iesēsties siltā automašīnā. Tas ir iespējams, jo jebkuram auto var uzstādīt attālināti ieslēdzamu autonomo apsildi.

“Pirmo reizi ar automašīnas autonomās apsildes tēmu saskāros pirms dažiem gadiem, kad dzirdēju par to stāstām auto ziņās. Nospriedu – kad šī sistēma būs vairāk attīstījusies, tad man tāda noteikti būs,” saka Oļesja Kirijenko, kura autonomās apsildes sistēmu lieto jau divus gadus. “Atcerējos šo solījumu ik reizi, kad ziemā, sēžot aukstā salonā, sildīju auto. Kad iegādājos jaunu automašīnu, uzreiz arī pasūtīju, lai man uzstāda autonomo apsildi kopā ar ventilāciju. Apsildes sistēmu saņēmu kopā ar jauno auto. Un palēnām pārliecinājos, ka liela daļa stāstītā par sistēmas darbības nepilnībām ir mīti. Piemēram, degvielas patēriņa pieaugums ir niecīgs. Kopumā es esmu ļoti apmierināta.” 

Autonomo apsildes sistēmu var uzstādīt jebkurai automašīnai. Praktiski tas nozīmē to, ka attālināti aptuveni 20 minūtes pirms došanās ceļā tā tiek aktivizēta, izmantojot pulti vai aplikāciju. Pēc aptuveni 20 minūtēm salonā būs tik silts, ka ir patīkami iekāpt, un būs atsaluši arī logi. 

“Webasto” autonomās apsildes aplikācijas un pultis.

Īpaši to iespējams novērtēt agros ziemas rītos, kad ģimenēm ar bērniem ir jāparūpējas, lai atvases laicīgi nokļūtu izglītības iestādēs, un pašiem laicīgi jānokļūst darba vietā. 

Vairs nekādas auto sildīšanas vai aizsalušā auto loga skrāpēšanas! Darbu Tavā vietā paveiks un komfortu nodrošinās “Webasto” autonomās apsildes sistēma. 

Piesakies papildus informācijas saņemšanai par autonomās apsildes uzstādīšanu Tavam auto “Autoeksperts” servisā