Labdarības projekts “Darīsim kopā!”

Jau otro gadu mēs veidojam sirsnīgu draudzību ar Fondu “PLECS””, kura mērķis ir, lai ikvienam bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē, radot nepieciešamās pārmaiņas sistēmā, likumos un sabiedrībā. Mēs, KG Knutsson SIA, atbalstām šo ideju un pievienojamies, lai kopīgiem spēkiem sniegtu palīdzīgu roku cilvēkiem, kuri vēlas uzņemt un jau ir uzņēmuši bērnus savās ģimenēs! 

Arī šogad mēs klientu dāvanām paredzētos līdzekļus ziedosim Fondam PLECS, kas atbalsta Latvijas audžuģimenes un rūpējas, lai katrs bērniņš, kurš palicis bez vecāku gādības, nonāktu ģimenē. Šis atbalsts fondam palīdzēs gan atbalstīt tās ģimenes, kas jau pieņēmušas bērnu no bērnu nama, gan turpināt meklēt ģimenes vēl gandrīz 500 bērniem, kas joprojām atrodas Latvijas bērnunamos.

Aicinām arī Jūs pievienoties šai iniciatīvai, ieskaitot līdzekļus Fonda ziedojuma kontā vai arī “Autoeksperts” servisā, kur klientu uzgaidāmajā telpā ir izvietota ziedojumu kastīte.

Ziedojuma konts
Nodibinājums “Fonds “Plecs””
Reģ.nr. 40008281764
Bankas konts: LV47UNLA0055000982348
Ziedojot, lūdzu, norādi naudas pārskaitījuma mērķi: ziedojums fondam PLECS

Mēs neapstāsimies pie viena ziedojuma, bet turpināsim atbalstīt šo iniciatīvu arī turpmāk ar dažādām aktivitātēm, par kurām ziņosim atsevišķi.
Vairāk informācijas par Fondu ”PLECS”. 

Darīsim kopā un palīdzēsim bērniņiem satikt savu ģimeni, saņemt sirds siltumu un mīlestību!

Lai svētīgs un gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!